KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15354278
nr 1535 4278
Johannes Olsson
(f. 1945), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 73x73 cm, yttermått inklusive ram: 80x80 cm
Johannes Olsson, svensk målare född 1945.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 24 april 2023
kl 18:25:36
1.500 kr
2.200 kr
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.600 kr
2.400 kr